Bel Fuse Inc. BACC63CB12-3S9H
BACC63CB12-3S9H picture photo
Mfg. Part Number
BACC63CB12-3S9H
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 3C 3#16 S BY PLUG LC
Datasheet Download
BACC63CB12-3S9H.pdf
Availability of BACC63CB12-3S9H
QUANTITY
BACC63CB12-3S9H Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC63CB12-3S9H
Internal Part NumberEIS-BACC63CB12-3S9H
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC63CB12-3S9H
Related LinksBACC63C, BACC63CB12-3S9H Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC63CB12-3S9H Details Description
Related parts for BACC63CB12-3S9H
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 28SSOP datasheet.pdf
TERMINAL BLOCK 5MM VERT 5POS PCB datasheet.pdf
IC LCD DVR UNVRSL LOW-MUX 56VSOP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 80POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 56POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CONN RCPT 55POS WALL MNT W/SCKT datasheet.pdf
GDT 420V 20% 10KA T/H FAIL SHORT datasheet.pdf
DIODE ZENER 9.1V 2W SMBG datasheet.pdf
HEATSINK 54X54X20MM XCUT T412 datasheet.pdf
CONN PLUG 12POS CABLE SKT datasheet.pdf