Bel Fuse Inc. BACC63CB14-15S8H
BACC63CB14-15S8H picture photo
Mfg. Part Number
BACC63CB14-15S8H
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 15C 15#20 S BY PLUG LC
Datasheet Download
BACC63CB14-15S8H.pdf
Availability of BACC63CB14-15S8H
QUANTITY
BACC63CB14-15S8H Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC63CB14-15S8H
Internal Part NumberEIS-BACC63CB14-15S8H
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC63CB14-15S8H
Related LinksBACC63CB, BACC63CB14-15S8H Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC63CB14-15S8H Details Description
Related parts for BACC63CB14-15S8H
CONN MOD JACK 6P2C R/A UNSHLD datasheet.pdf
RES SMD 137K OHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
IC DECODER CMOS BCD-DEC 16-SOIC datasheet.pdf
SENSOR PHOTOTRANS OUT SLOTTED datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 49.5W datasheet.pdf
MOUNT RECT CAPACITORS 0.150" datasheet.pdf
RES SMD 3.01M OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 2 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf