Bel Fuse Inc. BACC63CB20-25PN
BACC63CB20-25PN picture photo
Mfg. Part Number
BACC63CB20-25PN
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 25C 19#20 6#12 P BY PLUG
Datasheet Download
BACC63CB20-25PN.pdf
Availability of BACC63CB20-25PN
QUANTITY
BACC63CB20-25PN Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC63CB20-25PN
Internal Part NumberEIS-BACC63CB20-25PN
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC63CB20-25PN
Related LinksBACC63C, BACC63CB20-25PN Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC63CB20-25PN Details Description
Related parts for BACC63CB20-25PN
RELAY GEN PURPOSE SPST 15A 24V datasheet.pdf
RES SMD 76.9 OHM 1% 1/8W 1206 datasheet.pdf
TRANS PNP 25V 1A SOT89-3 datasheet.pdf
TVS DIODE 8.55VWM 14.5VC SMD datasheet.pdf
CONN RCPT 22POS JAM NUT W/PINS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 75W datasheet.pdf
CONN HSG PLUG INLINE 31POS PIN datasheet.pdf
CONN PLUG 10POS INLINE SKT datasheet.pdf
5.00MM EUR DR HDR VERT OE BLK 28 datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 0.4VA 28V datasheet.pdf