Bel Fuse Inc. BACC63CB20-28S9H
BACC63CB20-28S9H picture photo
Mfg. Part Number
BACC63CB20-28S9H
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 24#20 4#12 S BY PLUG LC
Datasheet Download
BACC63CB20-28S9H.pdf
Availability of BACC63CB20-28S9H
QUANTITY
BACC63CB20-28S9H Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC63CB20-28S9H
Internal Part NumberEIS-BACC63CB20-28S9H
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC63CB20-28S9H
Related LinksBACC63CB, BACC63CB20-28S9H Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC63CB20-28S9H Details Description
Related parts for BACC63CB20-28S9H
RES MO 3W 3.3 OHM 5% AXIAL datasheet.pdf
RES 24K OHM 1/2W 5% CARBON FILM datasheet.pdf
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V datasheet.pdf
IC LI-ION CHARGE MGMT 16-QFN datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 50W datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 60V 1A DO215AA datasheet.pdf
HAN-MAX EI-PFT CAT5 8P THT SHIE datasheet.pdf
SE-601-0T WITH CONFORMAL COATING datasheet.pdf
CAP FILM 470NF 20% 630VDC datasheet.pdf
FO C/A MTRJ BLU 62.5 ORN datasheet.pdf
25A Silicon Power Rectifier Diode IC datasheet.pdf