Bel Fuse Inc. BACC63CB22-19S10
BACC63CB22-19S10 picture photo
Mfg. Part Number
BACC63CB22-19S10
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 19C 19#16 S BY PLUG WC
Datasheet Download
BACC63CB22-19S10.pdf
Availability of BACC63CB22-19S10
QUANTITY
BACC63CB22-19S10 Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC63CB22-19S10
Internal Part NumberEIS-BACC63CB22-19S10
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC63CB22-19S10
Related LinksBACC63CB, BACC63CB22-19S10 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC63CB22-19S10 Details Description
Related parts for BACC63CB22-19S10
CAP CER 0.22UF 6.3V X5R 0402 datasheet.pdf
RES SMD 127 OHM 0.5% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 88POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
SENSOR 300PSIS 1.2 5V datasheet.pdf
RES SMD 499K OHM 1% 1/8W 0402 datasheet.pdf
3.96 PITCH CONN HOUSING 6POS datasheet.pdf
RES SMD 0.015 OHM 5% 1/3W 0805 datasheet.pdf
Connector Socket 37 Position 0.070" (1.78mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
FIXED IND 390NH 585MA 280 MOHM datasheet.pdf
CONN HDR 100POS 1.27MM datasheet.pdf
CONN EDGECARD 48POS .100" datasheet.pdf