Bel Fuse Inc. BACC63CB22-32PN
BACC63CB22-32PN picture photo
Mfg. Part Number
BACC63CB22-32PN
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 32C 26#20 6#12 P BY PLUG
Datasheet Download
BACC63CB22-32PN.pdf
Availability of BACC63CB22-32PN
QUANTITY
BACC63CB22-32PN Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC63CB22-32PN
Internal Part NumberEIS-BACC63CB22-32PN
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC63CB22-32PN
Related LinksBACC63C, BACC63CB22-32PN Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC63CB22-32PN Details Description
Related parts for BACC63CB22-32PN
RES SMD 7.5K OHM 5% 1/10W 0603 datasheet.pdf
IC CTRLR VOLTAGE/CURRENT 8-SOIC datasheet.pdf
CONN HEADR BRKWAY .100 27POS R/A datasheet.pdf
CONN EDGECARD 10POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CAP ALUM 10000UF 20% 35V SNAP datasheet.pdf
PWR LED SOURCE 1W WM WHT ALINGAP datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 128POS WALMNT PINS datasheet.pdf
CAP ALUM 100UF 20% 6.3V RADIAL datasheet.pdf
Connector Quick Connect Tab 0.250" (6.35mm) Screw, Rivet, Stud datasheet.pdf
SWITCH ROTARY DP 4T SLD SHORT datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X35MM R-TAB T412 datasheet.pdf
CAP CER 0.015UF 16V X5R 0201 datasheet.pdf