Bel Fuse Inc. BACC63CB22A32SNH
BACC63CB22A32SNH picture photo
Mfg. Part Number
BACC63CB22A32SNH
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 32C 26#20 6#12 S BY PLUG
Datasheet Download
BACC63CB22A32SNH.pdf
Availability of BACC63CB22A32SNH
QUANTITY
BACC63CB22A32SNH Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC63CB22A32SNH
Internal Part NumberEIS-BACC63CB22A32SNH
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC63CB22A32SNH
Related LinksBACC63CB, BACC63CB22A32SNH Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC63CB22A32SNH Details Description
Related parts for BACC63CB22A32SNH
RES SMD 60.4K OHM 0.5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
THERMISTOR PROBE NTC 10K OHM 2% datasheet.pdf
IC SRAM 32KBIT 25NS 128TQFP datasheet.pdf
CONN RCPT HOUSING 4POS GREEN datasheet.pdf
CONN RCPT 6POS JAM NUT W/PINS datasheet.pdf
RES 2.4K OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
WASHER FLAT M2.5 NYLON BLACK datasheet.pdf
FIXED IND 18UH 6.72A 22 MOHM SMD datasheet.pdf
762 TB PLG SKT RA TMT datasheet.pdf
SI-M1A-T datasheet.pdf
CAP FILM 1UF 5% 63VDC RADIAL datasheet.pdf