Bel Fuse Inc. BACC63CB24-30PNH
BACC63CB24-30PNH picture photo
Mfg. Part Number
BACC63CB24-30PNH
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 30C 30#16 P BY PLUG LC
Datasheet Download
BACC63CB24-30PNH.pdf
Availability of BACC63CB24-30PNH
QUANTITY
BACC63CB24-30PNH Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC63CB24-30PNH
Internal Part NumberEIS-BACC63CB24-30PNH
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC63CB24-30PNH
Related LinksBACC63CB, BACC63CB24-30PNH Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC63CB24-30PNH Details Description
Related parts for BACC63CB24-30PNH
DIODE ZENER 12V 250MW SOT23 datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 44TQFP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS .156 WW datasheet.pdf
RES SMD 95.3K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP datasheet.pdf
SENSOR/ACTUATOR CABLE 4POS 15 M datasheet.pdf
FIXED IND 220NH 1.04A 140 MOHM datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS .100" datasheet.pdf