Bel Fuse Inc. BACC63CB24-30S10
BACC63CB24-30S10 picture photo
Mfg. Part Number
BACC63CB24-30S10
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 30C 30#16 S BY PLUG WC
Datasheet Download
BACC63CB24-30S10.pdf
Availability of BACC63CB24-30S10
QUANTITY
BACC63CB24-30S10 Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC63CB24-30S10
Internal Part NumberEIS-BACC63CB24-30S10
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC63CB24-30S10
Related LinksBACC63CB, BACC63CB24-30S10 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC63CB24-30S10 Details Description
Related parts for BACC63CB24-30S10
RES SMD 51.1K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
LED BLUE CLEAR 5MM ROUND T/H datasheet.pdf
SENSOR 750PSI 1/8-27NPT .5-4.5V datasheet.pdf
CONN HDR 20POS VERT L-LATCH 10AU datasheet.pdf
CAP PUSHBUTTON SQUARE CLEAR/WHT datasheet.pdf
DEV KIT EMBEDDED SPARTAN 6 datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 41POS SKT datasheet.pdf
FIXED IND 10MH 110MA 35 OHM TH datasheet.pdf
CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR ROCKER datasheet.pdf
CAP CER 10000PF 25V X8R 0402 datasheet.pdf
RES ARRAY 19 RES 220 OHM 20SOIC datasheet.pdf