Bel Fuse Inc. BACC63CB24-43S10H
BACC63CB24-43S10H picture photo
Mfg. Part Number
BACC63CB24-43S10H
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 23#20 20#16 S BY PLUG LC
Datasheet Download
BACC63CB24-43S10H.pdf
Availability of BACC63CB24-43S10H
QUANTITY
BACC63CB24-43S10H Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC63CB24-43S10H
Internal Part NumberEIS-BACC63CB24-43S10H
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC63CB24-43S10H
Related LinksBACC63CB, BACC63CB24-43S10H Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC63CB24-43S10H Details Description
Related parts for BACC63CB24-43S10H
DIODE ZENER 5.6V 500MW SOD123 datasheet.pdf
RELAY SSR DUAL 25A ZERO PNL MNT datasheet.pdf
CAP CER 470PF 100V X7R RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 75W datasheet.pdf
RES 6.19K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 115 OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 1000PF 400VAC Y5P RADIAL datasheet.pdf
NETWORK SWITCH datasheet.pdf
FFC 0.5 TYPE A 11 CKTS LGT 102 datasheet.pdf
RES SMD 4.02K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf