Bel Fuse Inc. BACC63CC14-15S10H
BACC63CC14-15S10H picture photo
Mfg. Part Number
BACC63CC14-15S10H
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 15C 15#20 S BY RECP LC
Datasheet Download
BACC63CC14-15S10H.pdf
Availability of BACC63CC14-15S10H
QUANTITY
BACC63CC14-15S10H Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC63CC14-15S10H
Internal Part NumberEIS-BACC63CC14-15S10H
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC63CC14-15S10H
Related LinksBACC63CC, BACC63CC14-15S10H Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC63CC14-15S10H Details Description
Related parts for BACC63CC14-15S10H
IC VOLT DETECT N-CH 2.7V SOT23-5 datasheet.pdf
IC GATE OR 4CH 2-INP 14-SOIC datasheet.pdf
IC DSC 16BIT 16KB FLASH 32LQFP datasheet.pdf
CONN SOCKET 200POS UHM TYPE B datasheet.pdf
RES SMD 7.5 OHM 0.1% 1/8W 1206 datasheet.pdf
CAP TANT 10UF 50V 10% 2824 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 250W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 100W datasheet.pdf
RES 357 OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES CHAS MNT 39.2 OHM 1% 20W datasheet.pdf
IDC SOCKET 0.079 26 POS datasheet.pdf