Bel Fuse Inc. BACC63CC16-24S7
BACC63CC16-24S7 picture photo
Mfg. Part Number
BACC63CC16-24S7
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 24C 24#20 S BY RECP WC
Datasheet Download
BACC63CC16-24S7.pdf
Availability of BACC63CC16-24S7
QUANTITY
BACC63CC16-24S7 Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC63CC16-24S7
Internal Part NumberEIS-BACC63CC16-24S7
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC63CC16-24S7
Related LinksBACC63C, BACC63CC16-24S7 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC63CC16-24S7 Details Description
Related parts for BACC63CC16-24S7
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 15W datasheet.pdf
SWITCH ROCKER SPDT 5A 125V datasheet.pdf
CONN HEADER 48POS SNGL 2MM T/H datasheet.pdf
DIODE ARRAY SCHOTTKY 60V 3A DPAK datasheet.pdf
CONN PLUG 2POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 11POS STR 5.08MM datasheet.pdf
CAP FILM 0.15UF 5% 630VDC RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MINIMOD DC/DC 10V 75W datasheet.pdf
RES 18.2 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
42U 4-POST OPEN FRAME RACK datasheet.pdf
CONN RCPT 4POS INLINE SKT datasheet.pdf