Bel Fuse Inc. BACC63CC18-11P6H
BACC63CC18-11P6H picture photo
Mfg. Part Number
BACC63CC18-11P6H
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 10#16 1#2 P BY RECP LC
Datasheet Download
BACC63CC18-11P6H.pdf
Availability of BACC63CC18-11P6H
QUANTITY
BACC63CC18-11P6H Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC63CC18-11P6H
Internal Part NumberEIS-BACC63CC18-11P6H
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC63CC18-11P6H
Related LinksBACC63CC, BACC63CC18-11P6H Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC63CC18-11P6H Details Description
Related parts for BACC63CC18-11P6H
RES SMD 75 OHM 5% 35W DPAK datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS .156 EXTEND datasheet.pdf
IC RESET MPU LP SOT23-5 datasheet.pdf
IC SUPPLY-VOLT SUPERVISOR 8-SOIC datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 150W datasheet.pdf
CBL RIBN 30COND MULTI 100' datasheet.pdf
RES 1.6K OHM 0.6W 0.1% RADIAL datasheet.pdf
OSC PROG 3.3V CMOS 25PPM 5X7MM datasheet.pdf