Bel Fuse Inc. BACC63CC24-43SN
BACC63CC24-43SN picture photo
Mfg. Part Number
BACC63CC24-43SN
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 43C 23#20 20#16 S BY REC
Datasheet Download
BACC63CC24-43SN.pdf
Availability of BACC63CC24-43SN
QUANTITY
BACC63CC24-43SN Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC63CC24-43SN
Internal Part NumberEIS-BACC63CC24-43SN
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC63CC24-43SN
Related LinksBACC63C, BACC63CC24-43SN Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC63CC24-43SN Details Description
Related parts for BACC63CC24-43SN
CIRCUIT PROT 200MA 850VIMP TBU datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 100W datasheet.pdf
MOSFET N-CH 80V 17A 8-PQFN datasheet.pdf
Connector Socket 16 Position 0.100" (2.54mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf