Amphenol Aerospace Operations BACC63CE22-2SY
BACC63CE22-2SY picture photo
Mfg. Part Number
BACC63CE22-2SY
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CONN 3C 3#8 PIN PLUG
Datasheet Download
BACC63CE22-2SY.pdf
Availability of BACC63CE22-2SY
QUANTITY
BACC63CE22-2SY Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC63CE22-2SY
Internal Part NumberEIS-BACC63CE22-2SY
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC63CE22-2SY
Related LinksBACC63C, BACC63CE22-2SY Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
BACC63CE22-2SY Details Description
Related parts for BACC63CE22-2SY
RES ARRAY 8 RES 15K OHM 16SOIC datasheet.pdf
IDC CABLE - MSC60K/MC60M/MPK60K datasheet.pdf
TRANS PNP 25V 0.3A TO-92 datasheet.pdf
CAP CER 39PF 50V NP0 1825 datasheet.pdf
TRIMMER 50 OHM 0.25W SMD datasheet.pdf
RES 178 OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
CAP TANT 22UF 5% 50V AXIAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD .100" 12POS THRUHL datasheet.pdf
DIODE ZENER 160V 500MW DO35 datasheet.pdf