Amphenol Aerospace Operations BACC63CT13-35PD
BACC63CT13-35PD picture photo
Mfg. Part Number
BACC63CT13-35PD
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
BACC 22C 22#22D PIN PLUG NI
Datasheet Download
BACC63CT13-35PD.pdf
Availability of BACC63CT13-35PD
QUANTITY
BACC63CT13-35PD Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC63CT13-35PD
Internal Part NumberEIS-BACC63CT13-35PD
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC63CT13-35PD
Related LinksBACC63C, BACC63CT13-35PD Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
BACC63CT13-35PD Details Description
Related parts for BACC63CT13-35PD
RES ARRAY 4 RES 270 OHM 2008 datasheet.pdf
IC MPU/RESET CIRC 4.38V SC70-4 datasheet.pdf
KIT CAP CERAMIC NP0 0603 SMD datasheet.pdf
IC OPAMP GP 1.3MHZ RRO 8SOIC datasheet.pdf
IC SRAM 32KBIT 20NS 128TQFP datasheet.pdf
TVS DIODE 22VWM 35.5VC DO214AB datasheet.pdf
CAP CER 0.047UF 50V X7R 0805 datasheet.pdf
2.5 APPLI-M 9CKT OP/EW WO/POL datasheet.pdf
IC OSC VCXO 25MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X6MM XCUT T412 datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYD 12.5A PUSH-PULL datasheet.pdf