Amphenol Aerospace Operations BACC63CU21-41PC
BACC63CU21-41PC picture photo
Mfg. Part Number
BACC63CU21-41PC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
BACC 41C 41#20 PIN RECP NI
Datasheet Download
BACC63CU21-41PC.pdf
Availability of BACC63CU21-41PC
QUANTITY
BACC63CU21-41PC Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC63CU21-41PC
Internal Part NumberEIS-BACC63CU21-41PC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC63CU21-41PC
Related LinksBACC63C, BACC63CU21-41PC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
BACC63CU21-41PC Details Description
Related parts for BACC63CU21-41PC
FUSE BOARD MNT 200MA 125VAC/VDC datasheet.pdf
IC LV 10-BIT FET BUS SW 24-TSSOP datasheet.pdf
RES 100 OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 3POS UNIV-M-N-L GRAY datasheet.pdf
FIXED IND 2.5UH 6.8A 11 MOHM SMD datasheet.pdf
RES SMD 1.06KOHM 0.05% 1/4W 0805 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 50W datasheet.pdf
CAP ALUM 330UF 20% 6.3V RADIAL datasheet.pdf