Amphenol Aerospace Operations BACC63CU25-35SNH
BACC63CU25-35SNH picture photo
Mfg. Part Number
BACC63CU25-35SNH
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
BACC 128C 128#22D SKT RECP NI
Datasheet Download
BACC63CU25-35SNH.pdf
Availability of BACC63CU25-35SNH
QUANTITY
BACC63CU25-35SNH Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC63CU25-35SNH
Internal Part NumberEIS-BACC63CU25-35SNH
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC63CU25-35SNH
Related LinksBACC63CU, BACC63CU25-35SNH Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
BACC63CU25-35SNH Details Description
Related parts for BACC63CU25-35SNH
CAP ARRAY 0.022UF 25V X7R 0805 datasheet.pdf
TRANS PNP 12V 0.5A SSSMINI-3 datasheet.pdf
CAP ALUM 33UF 20% 50V SMD datasheet.pdf
RES NETWORK 5 RES MULT OHM 8SOIC datasheet.pdf
CAP CER 1500PF 400VAC Y5U RADIAL datasheet.pdf
FIXED IND 4.7UH 4.6A 53 MOHM SMD datasheet.pdf
CAP ALUM 820UF 20% 63V RADIAL datasheet.pdf
FIXED IND 8.2MH 51MA 65 OHM TH datasheet.pdf
TERM BLOCK HEADER datasheet.pdf
SWITCH PUSH DPDT 0.4VA 28V datasheet.pdf