Vishay/BCcomponents BFC241669104
BFC241669104 picture photo
Mfg. Part Number
BFC241669104
Brief Description
CAP FILM 910NF 5% 63VDC RAD
Datasheet Download
BFC241669104.pdf
Availability of BFC241669104
QUANTITY
BFC241669104 Order Process
Ship out your order
Specifications of BFC241669104
Internal Part NumberEIS-BFC241669104
Voltage Proof Test Appl Note
Standard Package500
ESR (Equivalent Series Resistance)-
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BFC241669104
Related LinksBFC241, BFC241669104 Datasheet, Vishay/BCcomponents Distributor
BFC241669104 Details Description
Related parts for BFC241669104
REG SW -5.2V 1A SMD datasheet.pdf
IC EEPROM 4KBIT 3MHZ 8SOIC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 52POS .100 R/A SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 98POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
REG SW POS-NEG ADJ 25W HORZ SMD datasheet.pdf
CONN MOD COUPLER 8P8C TO 8P8C datasheet.pdf
IC FET MUX/DEMUX SGL 16TSSOP datasheet.pdf
CAP CER 0.1UF 6.3V X7S 0402 datasheet.pdf
FEED-THRU PORT DEEP BOX datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS .100" datasheet.pdf
CONN RCPT 3POS INLINE PIN datasheet.pdf