Vishay/BCcomponents BFC247954684
BFC247954684 picture photo
Mfg. Part Number
BFC247954684
Brief Description
CAP FILM 680NF 5% 400VDC RAD
Datasheet Download
BFC247954684.pdf
Availability of BFC247954684
QUANTITY
BFC247954684 Order Process
Ship out your order
Specifications of BFC247954684
Internal Part NumberEIS-BFC247954684
Voltage Proof Test Appl Note
Standard Package450
Packaging*
Capacitance0.68µF
Tolerance±5%
ESR (Equivalent Series Resistance)-
Operating Temperature-55°C ~ 105°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BFC247954684
Related LinksBFC247, BFC247954684 Datasheet, Vishay/BCcomponents Distributor
BFC247954684 Details Description
Related parts for BFC247954684
TERM BLOCK HDR 28POS VERT 3.5MM datasheet.pdf
CARDEDGE LO PRO 72POS .156 GRN datasheet.pdf
FUSE SEMICONDUCTOR 20A 1200VAC datasheet.pdf
FAN AXIAL 80X20MM 12VDC WIRE datasheet.pdf
LED MT SR VERT 11MM 3MM 2LD datasheet.pdf
SACC-DSI-FS-8CON-PG9/2,0SCO datasheet.pdf
RES 1.11K OHM 1/2W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
LED RED DIFF 3MM ROUND T/H datasheet.pdf
HEADER SOLDER CUP 2.54MM datasheet.pdf
XCEDE LEFT 2PVH 6COL WK datasheet.pdf
RES 14.7 OHM 0.6W 1% AXIAL datasheet.pdf