Vishay/BCcomponents BFC247965223
BFC247965223 picture photo
Mfg. Part Number
BFC247965223
Brief Description
CAP FILM 22NF 5% 630VDC RAD
Datasheet Download
BFC247965223.pdf
Availability of BFC247965223
QUANTITY
BFC247965223 Order Process
Ship out your order
Specifications of BFC247965223
Internal Part NumberEIS-BFC247965223
Voltage Proof Test Appl Note
Standard Package1,000
Packaging*
Capacitance0.022µF
Tolerance±5%
ESR (Equivalent Series Resistance)-
Operating Temperature-55°C ~ 105°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BFC247965223
Related LinksBFC247, BFC247965223 Datasheet, Vishay/BCcomponents Distributor
BFC247965223 Details Description
Related parts for BFC247965223
IC SMART CARD SAM CARD 24QFN datasheet.pdf
CONN EDGECARD 88POS .156 EXTEND datasheet.pdf
4 ROW VERTICAL HEADER PRESS datasheet.pdf
CONN PLUG 8POS RT ANG W/SCKT datasheet.pdf
RELAY GENERAL PURPOSE 3PDT 7A 6V datasheet.pdf
CAP CER 12PF 1KV SL RADIAL datasheet.pdf
BOTTOM PLATE FOR ALUM CHASSIS datasheet.pdf
FIXED IND 47UH 242MA 3.4 OHM SMD datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 55POS WALL MNT PIN datasheet.pdf
RES SMD 2.74K OHM 1% 1/4W 0603 datasheet.pdf