Eaton (formerly Cooper Bussmann) BK/A304-250MA
BK/A304-250MA picture photo
Mfg. Part Number
BK/A304-250MA
Manufacturer
Product Category
Miscellaneous
Brief Description
TDA 304 250MA
Datasheet Download
BK/A304-250MA.pdf
Availability of BK/A304-250MA
QUANTITY
BK/A304-250MA Order Process
Ship out your order
Specifications of BK/A304-250MA
Internal Part NumberEIS-BK/A304-250MA
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
Category Uncategorized
FamilyMiscellaneous
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BK/A304-250MA
Related LinksBK/A30, BK/A304-250MA Datasheet, Eaton (formerly Cooper Bussmann) Distributor
BK/A304-250MA Details Description
Related parts for BK/A304-250MA
IC REG LDO 3V 0.5A 8SOIC datasheet.pdf
RES SMD 63.4 OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 38POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
SENSOR 500PSI 1/8-27NPT .5-4.5V datasheet.pdf
IC REG CTRLR BUCK PWM VM 32MLPQ datasheet.pdf
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 60W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 100W datasheet.pdf
IC DVR HALF-BRIDGE 100V 1A 8SOIC datasheet.pdf