Eaton (formerly Cooper Bussmann) BK/A304-250MA
BK/A304-250MA picture photo
Mfg. Part Number
BK/A304-250MA
Manufacturer
Product Category
Miscellaneous
Brief Description
TDA 304 250MA
Datasheet Download
BK/A304-250MA.pdf
Availability of BK/A304-250MA
QUANTITY
BK/A304-250MA Order Process
Ship out your order
Specifications of BK/A304-250MA
Internal Part NumberEIS-BK/A304-250MA
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
Category Uncategorized
FamilyMiscellaneous
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BK/A304-250MA
Related LinksBK/A30, BK/A304-250MA Datasheet, Eaton (formerly Cooper Bussmann) Distributor
BK/A304-250MA Details Description
Related parts for BK/A304-250MA
RES SMD 16.9 OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONN RECEPT 50POS THROUGH HOLE datasheet.pdf
RES SMD 3.32M OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
RES SMD 280K OHM 1% 1/2W 1210 datasheet.pdf
FILTER EMI 3000 PF PI TYPE datasheet.pdf
CONN PLUG 16POS STRAIGHT W/PINS datasheet.pdf
IC TRANSCVR TRI-ST 16BIT 48TSSOP datasheet.pdf
CIR BRKR THRM 300MA 250VAC 48VDC datasheet.pdf
TVS DIODE 6.63VWM 12.5VC DO215AB datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X10MM R-TAB T412 datasheet.pdf
CONN HDR 14POS 3.5MM datasheet.pdf