Eaton (formerly Cooper Bussmann) BK/CB123-50HB
BK/CB123-50HB picture photo
Mfg. Part Number
BK/CB123-50HB
Manufacturer
Product Category
Miscellaneous
Brief Description
CIRCUIT BREAKER
Datasheet Download
BK/CB123-50HB.pdf
Availability of BK/CB123-50HB
QUANTITY
BK/CB123-50HB Order Process
Ship out your order
Specifications of BK/CB123-50HB
Internal Part NumberEIS-BK/CB123-50HB
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
Category Uncategorized
FamilyMiscellaneous
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BK/CB123-50HB
Related LinksBK/CB1, BK/CB123-50HB Datasheet, Eaton (formerly Cooper Bussmann) Distributor
BK/CB123-50HB Details Description
Related parts for BK/CB123-50HB
RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 240V datasheet.pdf
RES SMD 14K OHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
TVS DIODE 154VWM 246VC MELF datasheet.pdf
MOD ENCODER 6CH 2000CPR 29MM datasheet.pdf
IC DAC 16BIT I2C/SRL 20QFN datasheet.pdf
LED BASE T3 1/4 PANEL INDICATOR datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 64KB FLASH 48TQFP datasheet.pdf
RES 6.81K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 1.2PF 50V NP0 0402 datasheet.pdf
CHASSIS ALUM NATURAL 4"L X 5"W datasheet.pdf
Crystal 50.0000MHz 10ppm 8pF 60 Ohm -40°C - 85°C Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC) datasheet.pdf