Taiyo Yuden BK20104M121-T
BK20104M121-T picture photo
Mfg. Part Number
BK20104M121-T
Manufacturer
Product Category
Ferrite Beads and Chips
Brief Description
FERRITE BEAD ARRAY 120 OHM 0804
Datasheet Download
BK20104M121-T.pdf
Availability of BK20104M121-T
QUANTITY
BK20104M121-T Order Process
Ship out your order
Specifications of BK20104M121-T
Internal Part NumberEIS-BK20104M121-T
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Product Training ModulesEMC Applications
Standard Package4,000
Category Filters
FamilyFerrite Beads and Chips
SeriesBK
PackagingTape & Reel (TR)
Impedance @ Frequency120 Ohm @ 100MHz
Current Rating100mA
DC Resistance (DCR)300 mOhm Max
Filter TypeDifferential Mode - 4 Line Array
Package / Case0804 (2010 Metric), Array, 8 PC Pad
Mounting TypeSurface Mount
Height (Max)0.020" (0.50mm)
Size / Dimension0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BK20104M121-T
Related LinksBK2010, BK20104M121-T Datasheet, Taiyo Yuden Distributor
BK20104M121-T Details Description
Related parts for BK20104M121-T
IDC CABLE - CKR40G/AE40M/CKR40G datasheet.pdf
OPTOISOLATOR 5KV TRIAC 4DIP datasheet.pdf
GROMMET EDGE SLOT NYLON BLACK datasheet.pdf
CONN EDGECARD 50POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS .156 EXTEND datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 62 Position Through Hole Solder datasheet.pdf
CAP CER 6800PF 100V X7R 0805 datasheet.pdf
CGRID VT SLOTTED HDR TIN 40POS datasheet.pdf
CAP CER 6800PF 630V C0G 1206 datasheet.pdf
CONN CARD EXTEND .050" 10POS datasheet.pdf
RES SMD 8.98K OHM 0.1% 3/8W 0603 datasheet.pdf