Ampleon USA Inc. BLF7G22L-100P,118
BLF7G22L-100P,118 picture photo
Mfg. Part Number
BLF7G22L-100P,118
Manufacturer
Product Category
Miscellaneous
Brief Description
TRANS RF LDMOS 100W SOT1121A
Datasheet Download
BLF7G22L-100P,118.pdf
Availability of BLF7G22L-100P,118
QUANTITY
BLF7G22L-100P,118 Order Process
Ship out your order
Specifications of BLF7G22L-100P,118
Internal Part NumberEIS-BLF7G22L-100P,118
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Obsolescence/ EOLMultiple Devices 05/Jul/2015
Standard Package100
Category Uncategorized
FamilyMiscellaneous
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BLF7G22L-100P,118
Related LinksBLF7G22L, BLF7G22L-100P,118 Datasheet, Ampleon USA Inc. Distributor
BLF7G22L-100P,118 Details Description
Related parts for BLF7G22L-100P,118
IDC CABLE- AKC60G/ AE60M / AKC60 datasheet.pdf
CAP ALUM 330UF 20% 100V RADIAL datasheet.pdf
TVS DIODE 11VWM 18.2VC SOD123FL datasheet.pdf
MOSFET N-CH 60V 20A DPAK datasheet.pdf
IC MPU MPC8XX 80MHZ 357BGA datasheet.pdf
KNOB PLASTIC 1/4" DIA BLACK datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 79POS STRGHT SCKT datasheet.pdf
DISPLAY 7SEG GP ALGAAS CC 0.56" datasheet.pdf
RES 2.15K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
IDC BOX HEADER 0.079" 26POS datasheet.pdf
RES 12K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf