Murata Electronics North America BLM10B100SBPTM00-03
BLM10B100SBPTM00-03 picture photo
Mfg. Part Number
BLM10B100SBPTM00-03
Manufacturer
Product Category
MURATA Components
Brief Description
Capacitors Inductors Filters...
Datasheet Download
BLM10B100SBPTM00-03.pdf
Availability of BLM10B100SBPTM00-03
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
BLM10B100SBPTM00-03 Order Process
Ship out your order
Specifications of BLM10B100SBPTM00-03
Internal Part NumberEIS-BLM10B100SBPTM00-03
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)6 (Time on Label)
Production Status (Lifecycle)Contact us to see if it's obsolete now
ConditionNEW AND UNUSED, Original made by MURATA
Delivery TimeIn stock, ship BLM10B100SBPTM00-03 today.
SeriesBLM10B100SB
Marking / SymbolEmail us
Tolerance-
Capacitance-
Features-
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case Type10k reel
SPQ (Standard Package Quantity)-
MOQ1 Piece
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-BLM10B100SBPTM00-03
Country of OriginJAPAN/THAILAND/USA/CN
Weight0.0005kg
Additional ServicesReel and tape, testing services
DistributorEIS COMPONENTS
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksBLM10B100, BLM10B100SBPTM00-03 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
BLM10B100SBPTM00-03 Details Description
Related parts for BLM10B100SBPTM00-03
SSD 176GB SCSI datasheet.pdf
IC REG CTRLR FLYBK ISO 16-SOIC datasheet.pdf
CAP CER 2700PF 50V X7R 1812 datasheet.pdf
RES SMD 680 OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
HEADER 8POS STR DUAL INSUL 2ROW datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 26 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
NON-ISOLATED POL MOD 2.5V 10A datasheet.pdf
CON SHARP 0.5MM 600 POWER PLUS datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V datasheet.pdf
LED XLAMP CXA WHITE datasheet.pdf
CONN PLUG W/PINS datasheet.pdf
DIODE ZENER 7.5V 500MW SOD123 datasheet.pdf