Murata Electronics North America BLM11HA102SGPTM00-09
BLM11HA102SGPTM00-09 picture photo
Mfg. Part Number
BLM11HA102SGPTM00-09
Datasheet Download
BLM11HA102SGPTM00-09.pdf
Availability of BLM11HA102SGPTM00-09
QUANTITY
BLM11HA102SGPTM00-09 Order Process
Ship out your order
Specifications of BLM11HA102SGPTM00-09
Internal Part NumberEIS-BLM11HA102SGPTM00-09
Delivery TimeIn stock, ship BLM11HA102SGPTM00-09 today.
SeriesBLM11HA102SG
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeSMD
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-BLM11HA102SGPTM00-09
MURATA Product CategoryMURATA Components
BLM11HA102SGPTM00-09 Details Description
Related parts for BLM11HA102SGPTM00-09
CONN EDGECARD 100PS R/A .125 SLD datasheet.pdf
CONN RCPT 11POS JAM NUT W/SCKT datasheet.pdf
RES 14 OHM 3W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
CONN HDR 44POS 0.100 T/H datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
HEATSINK 54X54X15MM XCUT T766 datasheet.pdf
CONN FFC BOTTOM 39POS 0.30MM R/A datasheet.pdf