Murata Electronics North America BLM18AG471SN1D@@@@
BLM18AG471SN1D@@@@ picture photo
Mfg. Part Number
BLM18AG471SN1D@@@@
Manufacturer
Product Category
MURATA Components
Brief Description
Capacitors Inductors Filters...
Datasheet Download
BLM18AG471SN1D@@@@.pdf
Availability of BLM18AG471SN1D@@@@
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
BLM18AG471SN1D@@@@ Order Process
Ship out your order
Specifications of BLM18AG471SN1D@@@@
Internal Part NumberEIS-BLM18AG471SN1D@@@@
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)6 (Time on Label)
Production Status (Lifecycle)Contact us to see if it's obsolete now
ConditionNEW AND UNUSED, Original made by MURATA
Delivery TimeIn stock, ship BLM18AG471SN1D@@@@ today.
SeriesBLM18AG471
Marking / SymbolEmail us
Tolerance-
Capacitance-
Features-
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeSMD
SPQ (Standard Package Quantity)-
MOQ1 Piece
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-BLM18AG471SN1D@@@@
Country of OriginJAPAN/THAILAND/USA/CN
Weight0.0005kg
Additional ServicesReel and tape, testing services
DistributorEIS COMPONENTS
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksBLM18AG47, BLM18AG471SN1D@@@@ Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
BLM18AG471SN1D@@@@ Details Description
Related parts for BLM18AG471SN1D@@@@
RES SMD 5.9K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN HEADER 6POS .100" SGL GOLD datasheet.pdf
RES SMD 1.3K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
TVS DIODE 5VWM SOT143 datasheet.pdf
CHROMALIT ROUND 80CRI 45MM DIA datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 200W datasheet.pdf
CAP TANT 1.8UF 10% 50V AXIAL datasheet.pdf
CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
IC SUPERVISOR 3.8V 4-USP datasheet.pdf
DIODE ZENER datasheet.pdf
CONN EDGECARD 140POS .100" datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 22POS PIN datasheet.pdf