Murata Electronics North America BLM18TG121TN1B
BLM18TG121TN1B picture photo
Mfg. Part Number
BLM18TG121TN1B
Brief Description
Capacitors Inductors Filters...
Datasheet Download
BLM18TG121TN1B.pdf
Availability of BLM18TG121TN1B
QUANTITY
BLM18TG121TN1B Order Process
Ship out your order
Specifications of BLM18TG121TN1B
Internal Part NumberEIS-BLM18TG121TN1B
Delivery TimeIn stock, ship BLM18TG121TN1B today.
SeriesBLM18TG1
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-BLM18TG121TN1B
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksBLM18TG, BLM18TG121TN1B Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
BLM18TG121TN1B Details Description
Related parts for BLM18TG121TN1B
CONN EDGECARD 216PS .050 DIP SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS R/A .100 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET 8POS TIN datasheet.pdf
RES SMD 68 OHM 5% 1.5W 2512 datasheet.pdf
FUSE TELPOWER 90A 170V PWR DIST datasheet.pdf
CONN RCPT 6 POS POTTING W/SCKT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 95V 200W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 100W datasheet.pdf
HEATSINK 50X50X10MM XCUT datasheet.pdf
HI-TEMP CONN HDR .100 SNGL 18POS datasheet.pdf