Murata Electronics North America BLM21B30PTM00-03
BLM21B30PTM00-03 picture photo
Mfg. Part Number
BLM21B30PTM00-03
Brief Description
Capacitors Inductors Filters...
Datasheet Download
BLM21B30PTM00-03.pdf
Availability of BLM21B30PTM00-03
QUANTITY
BLM21B30PTM00-03 Order Process
Ship out your order
Specifications of BLM21B30PTM00-03
Internal Part NumberEIS-BLM21B30PTM00-03
Delivery TimeIn stock, ship BLM21B30PTM00-03 today.
SeriesBLM21B30P
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-BLM21B30PTM00-03
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksBLM21B30, BLM21B30PTM00-03 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
BLM21B30PTM00-03 Details Description
Related parts for BLM21B30PTM00-03
SWITCH TACT SPST-NO 0.025A 50V datasheet.pdf
FTG MULTICH RA RACEWAY3 WHITE datasheet.pdf
IC DRVR CLK PECL 3.3V 32LQFP datasheet.pdf
SENS 200PSI 7/16-20-2B 1-5V datasheet.pdf
TVS DIODE 188VWM 301VC DO204AL datasheet.pdf
Crystal 8.0000MHz 30ppm 18pF 80 Ohm -20°C - 70°C Surface Mount HC49/US datasheet.pdf
CONN HEADER 32POS R/A .100 GOLD datasheet.pdf
TERM BLOCK RISING CLAMP 19POS datasheet.pdf
IC USB PWR CTRLR 3A 8DFN datasheet.pdf
RES 348K OHM 1% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
RES 619 OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD datasheet.pdf