Tripp Lite BP48V60-3UNAFTA
BP48V60-3UNAFTA picture photo
Mfg. Part Number
BP48V60-3UNAFTA
Brief Description
BATTERY PACK FOR UPS 48V
Datasheet Download
BP48V60-3UNAFTA.pdf
Availability of BP48V60-3UNAFTA
QUANTITY
BP48V60-3UNAFTA Order Process
Ship out your order
Specifications of BP48V60-3UNAFTA
Internal Part NumberEIS-BP48V60-3UNAFTA
ConditionNew & Unused, Original Sealed
RoHS InformationDeclaration of Conformity
Series-
Accessory TypeBattery Pack
For Use With/Related ProductsUPS Systems
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BP48V60-3UNAFTA
Related LinksBP48V60, BP48V60-3UNAFTA Datasheet, Tripp Lite Distributor
BP48V60-3UNAFTA Details Description
Related parts for BP48V60-3UNAFTA
IC TRANSMITTER ASK UHF 8-SOIC datasheet.pdf
IC VOICE REC/PLAY 4MIN 28-SOIC datasheet.pdf
RES 200 OHM 10W 5% RADIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 2POS RT ANG W/SKTS datasheet.pdf
LEC CBI 2MM 3-LEVEL O,O,O datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 100W datasheet.pdf
RES 499 OHM 0.6W 0.1% RADIAL datasheet.pdf
5.0MM EUROBLOCK PC RA GRN 11A 2C datasheet.pdf