Panduit BR-.50-10-24
BR-.50-10-24 picture photo
Mfg. Part Number
BR-.50-10-24
Manufacturer
Product Category
Clamps and Clips
Brief Description
CONN BRIDLE RING
Datasheet Download
BR-.50-10-24.pdf
Availability of BR-.50-10-24
QUANTITY
BR-.50-10-24 Order Process
Ship out your order
Specifications of BR-.50-10-24
Internal Part NumberEIS-BR-.50-10-24
Lead Free Status / RoHS StatusNot applicable / Not applicable
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
Category Cables, Wires - Management
FamilyClamps and Clips
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BR-.50-10-24
Related LinksBR-.50, BR-.50-10-24 Datasheet, Panduit Distributor
BR-.50-10-24 Details Description
Related parts for BR-.50-10-24
OSC 5.0V PROG CMOS TRI ST 100PPM datasheet.pdf
IC DRIVER HALF BRIDGE DUAL 8SOIC datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 128POS STRGHT SCKT datasheet.pdf
CONN POWER HEADER BP 8POS GOLD datasheet.pdf
Connector Plug DVI-I, Dual Link 29 Position Through Hole, Vertical datasheet.pdf
IC MCU ARM 32KB FLASH 28TSSOP datasheet.pdf
TPA ACTIVATION/EXTRACTION datasheet.pdf
KIT EVAL FOR MAX17502FT datasheet.pdf
06P CST100 SHRD HDR ASSY R/A datasheet.pdf
PRESSURE TRANSDUCER datasheet.pdf
XDSL2 DS TIP 3.0 X 5.3MM L datasheet.pdf