NXP Semiconductors/Freescale Semiconductor, Inc. BT234-600E,127
BT234-600E,127 picture photo
Mfg. Part Number
BT234-600E,127
Manufacturer
Product Category
Miscellaneous
Brief Description
TRIAC 4QUAD 35A 600V TO-220AB
Datasheet Download
BT234-600E,127.pdf
Availability of BT234-600E,127
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
BT234-600E,127 Order Process
Ship out your order
Specifications of BT234-600E,127
Internal Part NumberEIS-BT234-600E,127
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN OtherJoint Venture Revision 07/Aug/2015
Standard Package50
Category Uncategorized
FamilyMiscellaneous
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BT234-600E,127
BT234-600E,127 Details Description
Related parts for BT234-600E,127
IDC CABLE - MKC34K/MC34F/MKC34K datasheet.pdf
RES SMD 10 OHM 5% 1/20W 0201 datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 44TQFP datasheet.pdf
IC SRAM 72MBIT 400MHZ 165FBGA datasheet.pdf
CONN PLUG 56POS STRGHT W/PINS datasheet.pdf
DCDC CONVERTER 12VOUT 1W datasheet.pdf
DIODE ZENER 62V 1W DO204AL datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X35MM R-TAB T412 datasheet.pdf
CRYSTAL 50.000 MHZ 12PF SMT datasheet.pdf
CAP FILM 110PF 2.5% 630VDC AXIAL datasheet.pdf