Hirose Electric Co Ltd C-J18FNE/ID-MP(62)
C-J18FNE/ID-MP(62) picture photo
Mfg. Part Number
C-J18FNE/ID-MP(62)
Manufacturer
Product Category
Miscellaneous
Brief Description
TOOL ACCY
Datasheet Download
C-J18FNE/ID-MP(62).pdf
Availability of C-J18FNE/ID-MP(62)
QUANTITY
C-J18FNE/ID-MP(62) Order Process
Ship out your order
Specifications of C-J18FNE/ID-MP(62)
Internal Part NumberEIS-C-J18FNE/ID-MP(62)
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Uncategorized
FamilyMiscellaneous
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C-J18FNE/ID-MP(62)
Related LinksC-J18FNE/, C-J18FNE/ID-MP(62) Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
C-J18FNE/ID-MP(62) Details Description
Related parts for C-J18FNE/ID-MP(62)
JUMPER-H1505TR/A3048W/X 12" datasheet.pdf
FIXED IND 10UH 610MA 900 MOHM datasheet.pdf
IBUTTON EEPROM 32KBit F5 datasheet.pdf
RES 46.4K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 62.75K OHM 1/2W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
LED EASYWHT NEU WHT 4000K 2SMD datasheet.pdf
LIGHT CURTAIN HAND 790MM datasheet.pdf
CABLE BUSH 4POLE datasheet.pdf
FIBER COND PATCH CABLE SC-SC 3M datasheet.pdf
HEATSINK 60X60X10MM XCUT T412 datasheet.pdf
HEATSINK 25X25X25MM R-TAB T766 datasheet.pdf
OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 1.8V datasheet.pdf