Bel Fuse Inc. C0909A10-05S7Y406
C0909A10-05S7Y406 picture photo
Mfg. Part Number
C0909A10-05S7Y406
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 5C 5#20 S BY PLUG LC
Datasheet Download
C0909A10-05S7Y406.pdf
Availability of C0909A10-05S7Y406
QUANTITY
C0909A10-05S7Y406 Order Process
Ship out your order
Specifications of C0909A10-05S7Y406
Internal Part NumberEIS-C0909A10-05S7Y406
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C0909A10-05S7Y406
Related LinksC0909A10, C0909A10-05S7Y406 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C0909A10-05S7Y406 Details Description
Related parts for C0909A10-05S7Y406
IC EEPROM 2KBIT 1MHZ 8SOIC datasheet.pdf
SSD 3.5" IDEP 28GB datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CAP CER 1UF 16V Y5V 0805 datasheet.pdf
RES SMD 57.6KOHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CONN RCPT 14POS WALL MNT W/SCKT datasheet.pdf
CAP CER 10UF 10V X5R 0805 datasheet.pdf
MOSFET P-CH 20V 6.2A 6DFN datasheet.pdf