Bel Fuse Inc. C0909A14-15S6Y406
C0909A14-15S6Y406 picture photo
Mfg. Part Number
C0909A14-15S6Y406
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 15C 15#20 S BY PLUG LC
Datasheet Download
C0909A14-15S6Y406.pdf
Availability of C0909A14-15S6Y406
QUANTITY
C0909A14-15S6Y406 Order Process
Ship out your order
Specifications of C0909A14-15S6Y406
Internal Part NumberEIS-C0909A14-15S6Y406
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C0909A14-15S6Y406
Related LinksC0909A14, C0909A14-15S6Y406 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C0909A14-15S6Y406 Details Description
Related parts for C0909A14-15S6Y406
IC CLOCK GEN ECL 2 4/6 20SOIC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 26POS .100 EYELET datasheet.pdf
FILTER EMI 5500 PF PI TYPE datasheet.pdf
CONV DC/DC 15W 36-75VIN +/-15V datasheet.pdf
TFLEX 540 18" X 18" datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 40W datasheet.pdf
IC REG LDO 15V 0.1A TO92-3 datasheet.pdf
HOOK-UP STRND 6AWG SLATE 500' datasheet.pdf
RES SMD 12.1KOHM 0.01% 0.3W 1206 datasheet.pdf
CONN DSUB 37POS M R/A TIN GI datasheet.pdf
AC/DC WALL MOUNT ADAPTR 12V 7.2W datasheet.pdf