Bel Fuse Inc. C0909A22-12PN-402
C0909A22-12PN-402 picture photo
Mfg. Part Number
C0909A22-12PN-402
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 12C 12#12 P BY PLUG WC
Datasheet Download
C0909A22-12PN-402.pdf
Availability of C0909A22-12PN-402
QUANTITY
C0909A22-12PN-402 Order Process
Ship out your order
Specifications of C0909A22-12PN-402
Internal Part NumberEIS-C0909A22-12PN-402
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C0909A22-12PN-402
Related LinksC0909A22, C0909A22-12PN-402 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C0909A22-12PN-402 Details Description
Related parts for C0909A22-12PN-402
CONN SPLICE KNIFE 14-16 AWG D-G datasheet.pdf
RES SMD 560K OHM 5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CORD MICRO CLIP PATCH 12" RED datasheet.pdf
IC DUAL 4-STG BIN COUNTER 14SOIC datasheet.pdf
DIODE MODULE 600V 100A datasheet.pdf
FIXED IND 15UH 1.4A 92 MOHM SMD datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 25 Position Panel Mount Crimp datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DP3T 5A 120V datasheet.pdf
POT 10K OHM 1/20W CARBON LINEAR datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X25MM R-TAB datasheet.pdf
FIXED IND 3.6UH 8.1A 9.95 MOHM datasheet.pdf
CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V SMD datasheet.pdf