Bel Fuse Inc. C0909A22-32SN-202
C0909A22-32SN-202 picture photo
Mfg. Part Number
C0909A22-32SN-202
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 26#20 6#12 S BY PLUG WC
Datasheet Download
C0909A22-32SN-202.pdf
Availability of C0909A22-32SN-202
QUANTITY
C0909A22-32SN-202 Order Process
Ship out your order
Specifications of C0909A22-32SN-202
Internal Part NumberEIS-C0909A22-32SN-202
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C0909A22-32SN-202
Related LinksC0909A22, C0909A22-32SN-202 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C0909A22-32SN-202 Details Description
Related parts for C0909A22-32SN-202
FUSE CERAMIC 10A 250VAC 5X20MM datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS .156 EYELET datasheet.pdf
CONN EDGECARD 22POS .156 EYELET datasheet.pdf
CAP TANT 10UF 10V 20% 0805 datasheet.pdf
IC OPAMP GP 20MHZ RRO 8VSSOP datasheet.pdf
RES SMD 10K OHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
FUSE CERAMIC 2.5A 250VAC 5X20MM datasheet.pdf
CAP ALUM 820UF 350V RADIAL datasheet.pdf
EVAL BOARD DUAL PUSH-BUTTON RES datasheet.pdf
100MHZ DIG STORAGE OSCILLOSCOPE datasheet.pdf