Panduit C100X050A8T
C100X050A8T picture photo
Mfg. Part Number
C100X050A8T
Manufacturer
Product Category
Labels, Labeling
Brief Description
LABEL COMPONENT
Datasheet Download
C100X050A8T.pdf
Availability of C100X050A8T
QUANTITY
C100X050A8T Order Process
Ship out your order
Specifications of C100X050A8T
Internal Part NumberEIS-C100X050A8T
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package500
Category Computers, Office - Components, Accessories
FamilyLabels, Labeling
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C100X050A8T
Related LinksC100X, C100X050A8T Datasheet, Panduit Distributor
C100X050A8T Details Description
Related parts for C100X050A8T
RES 270 OHM 2.5W 5% AXIAL datasheet.pdf
IC ENCORE XP MCU FLSH 12K 28SOIC datasheet.pdf
RES SMD 820K OHM 0.25% 1/4W 1206 datasheet.pdf
IC REG LDO 2.8V 0.1A SC82AB datasheet.pdf
DISPLAY 7SEGMENT GREEN CA 0.8" datasheet.pdf
TERM BLOCK 5.00MM 10POS datasheet.pdf
CAP CER 180PF 25V NP0 0402 datasheet.pdf
BUZZER 60-250VDC/AC 1.9KHZ PANEL datasheet.pdf
Connector Socket 54 Position 0.050" (1.27mm) Gold Through Hole, Right Angle datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 20 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf