Omron Automation & Safety C200HW-CE012
C200HW-CE012 picture photo
Mfg. Part Number
C200HW-CE012
Manufacturer
Product Category
Controllers - Accessories
Brief Description
PC CARD MODULE CPU BUS DOUBLE
Datasheet Download
C200HW-CE012.pdf
Availability of C200HW-CE012
QUANTITY
C200HW-CE012 Order Process
Ship out your order
Specifications of C200HW-CE012
Internal Part NumberEIS-C200HW-CE012
Category Industrial Controls, Meters
FamilyControllers - Accessories
SeriesC200HW
Accessory TypeBus Connection Unit
For Use With/Related ProductsC Series
Specifications2 Modules
Number of Positions-
Length-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C200HW-CE012
Related LinksC200HW, C200HW-CE012 Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
C200HW-CE012 Details Description
Related parts for C200HW-CE012
IC REG LDO 3.3V 1.5A DDPAK datasheet.pdf
CONN HEADER 16POS .100" DL GOLD datasheet.pdf
CONN RCPT 9POS .100" SGL SMD RA datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 15 Position Through Hole Solder datasheet.pdf
RES SMD 100 OHM 5% 3/4W 1206 datasheet.pdf
CONN PLUG 13POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 75W datasheet.pdf
CONVERT DC/DC 155VIN 3.3VOUT 99W datasheet.pdf