Bel Fuse Inc. C48-00R12-3S-106
C48-00R12-3S-106 picture photo
Mfg. Part Number
C48-00R12-3S-106
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 3C 3#16 SKT RECP
Datasheet Download
C48-00R12-3S-106.pdf
Availability of C48-00R12-3S-106
QUANTITY
C48-00R12-3S-106 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-00R12-3S-106
Internal Part NumberEIS-C48-00R12-3S-106
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-00R12-3S-106
Related LinksC48-00R1, C48-00R12-3S-106 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-00R12-3S-106 Details Description
Related parts for C48-00R12-3S-106
IC REG LDO -10V 0.1A 3HSIP datasheet.pdf
IC DAC 16BIT MONO W/VREF 24-SOIC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS .156 EXTEND datasheet.pdf
CAP CER 1800PF 50V X7R 1206 datasheet.pdf
IC VREF SERIES 4.096V 8SOIC datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 55POS JAMNUT SCKT datasheet.pdf
IC LI+ CHRGR PWR MGMT 36DSBGA datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 50W datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 0.4VA 28V datasheet.pdf