Bel Fuse Inc. C48-00R12-3S7-102
C48-00R12-3S7-102 picture photo
Mfg. Part Number
C48-00R12-3S7-102
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 3C 3#16 SKT RECP
Datasheet Download
C48-00R12-3S7-102.pdf
Availability of C48-00R12-3S7-102
QUANTITY
C48-00R12-3S7-102 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-00R12-3S7-102
Internal Part NumberEIS-C48-00R12-3S7-102
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-00R12-3S7-102
Related LinksC48-00R1, C48-00R12-3S7-102 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-00R12-3S7-102 Details Description
Related parts for C48-00R12-3S7-102
CADENCE LIRARIES/INTRFC MAINT datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 25 Position Through Hole, Right Angle Press-Fit datasheet.pdf
CONN RCPT 4POS WALL MNT W/PINS datasheet.pdf
TVS DIODE 17.8VWM 31.9VC DO204AC datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPST 7.5A 115V datasheet.pdf
RES SMD 200 OHM 5% 2W 2512 datasheet.pdf
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 12W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 300W datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 120V datasheet.pdf
OSC PROG 2.5NS 20PPM 2X2.5MM datasheet.pdf
OSC PROG 3.3V HCSL 50PPM 3.2X5MM datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 5POS PIN datasheet.pdf