Bel Fuse Inc. C48-00R12Y12S9-402
C48-00R12Y12S9-402 picture photo
Mfg. Part Number
C48-00R12Y12S9-402
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 12C 12#20 S TH RECP WC
Datasheet Download
C48-00R12Y12S9-402.pdf
Availability of C48-00R12Y12S9-402
QUANTITY
C48-00R12Y12S9-402 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-00R12Y12S9-402
Internal Part NumberEIS-C48-00R12Y12S9-402
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-00R12Y12S9-402
Related LinksC48-00R12, C48-00R12Y12S9-402 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-00R12Y12S9-402 Details Description
Related parts for C48-00R12Y12S9-402
IC ENCORE MCU FLASH 48K 44LQFP datasheet.pdf
CARD EDGE 12POS DL .100X.200 BLK datasheet.pdf
IC CLOCK MOD SS 8-TSSOP datasheet.pdf
2MM HDM BP O PF 30AU GF 72CKT datasheet.pdf
RELAY SSR LOWVOL DIS 24.0V 100A datasheet.pdf
FIXED IND 5.1NH 140MA 700 MOHM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 75W datasheet.pdf
RES SMD 475 OHM 1% 0.15W 0705 datasheet.pdf
RES 976 OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN PNL MNT RCPT 7SKT SLD CUP datasheet.pdf
RES 1K OHM 7W 5% AXIAL datasheet.pdf