Bel Fuse Inc. C48-00R14-4P6-106
C48-00R14-4P6-106 picture photo
Mfg. Part Number
C48-00R14-4P6-106
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 4C 9#20 3#16 PIN RECP
Datasheet Download
C48-00R14-4P6-106.pdf
Availability of C48-00R14-4P6-106
QUANTITY
C48-00R14-4P6-106 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-00R14-4P6-106
Internal Part NumberEIS-C48-00R14-4P6-106
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-00R14-4P6-106
Related LinksC48-00R1, C48-00R14-4P6-106 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-00R14-4P6-106 Details Description
Related parts for C48-00R14-4P6-106
CAP ALUM 3.3UF 20% 50V SMD datasheet.pdf
CAP CER 220PF 16V X7R 0201 datasheet.pdf
CAP MICA 39PF 5% 300V RADIAL datasheet.pdf
IC DUAL MONO MULTIVIB 16-SOIC datasheet.pdf
CAP CER 0.047UF 100V X7R RADIAL datasheet.pdf
2.54MM KK CRP TRM HSG IL W/LRMP datasheet.pdf
Connector Receptacle, Bottom Entry 2 Position 0.100" (2.54mm) Tin Through Hole datasheet.pdf