Bel Fuse Inc. C48-00R14Y15P10-406
C48-00R14Y15P10-406 picture photo
Mfg. Part Number
C48-00R14Y15P10-406
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 15C 15#20 P TH RECP LC
Datasheet Download
C48-00R14Y15P10-406.pdf
Availability of C48-00R14Y15P10-406
QUANTITY
C48-00R14Y15P10-406 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-00R14Y15P10-406
Internal Part NumberEIS-C48-00R14Y15P10-406
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-00R14Y15P10-406
Related LinksC48-00R14, C48-00R14Y15P10-406 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-00R14Y15P10-406 Details Description
Related parts for C48-00R14Y15P10-406
RES 2.94K OHM 0.6W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HDR BRKWAY 2POS .100 DUAL datasheet.pdf
CAP ALUM 180UF 20% 50V RADIAL datasheet.pdf
LABEL S LAM DM VNL WHT .80X1.44" datasheet.pdf
IC OPAMP SAMPLE HOLD 16CDIP datasheet.pdf
CONN HDR BRKWAY .100 48POS VERT datasheet.pdf
CAP ALUM 3.3UF 20% 450V AXIAL datasheet.pdf
CABLE JUMPER 1.25MM .030M 18POS datasheet.pdf
RES 1.63K OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
CAP TANT 0.82UF 10% 100V AXIAL datasheet.pdf