Bel Fuse Inc. C48-00R14Y15P6-402
C48-00R14Y15P6-402 picture photo
Mfg. Part Number
C48-00R14Y15P6-402
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 15C 15#20 P TH RECP WC
Datasheet Download
C48-00R14Y15P6-402.pdf
Availability of C48-00R14Y15P6-402
QUANTITY
C48-00R14Y15P6-402 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-00R14Y15P6-402
Internal Part NumberEIS-C48-00R14Y15P6-402
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-00R14Y15P6-402
Related LinksC48-00R14, C48-00R14Y15P6-402 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-00R14Y15P6-402 Details Description
Related parts for C48-00R14Y15P6-402
CONN RCPT 80POS .050 VERT SCA-2 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 80POS .156 EXTEND datasheet.pdf
SENSOR 75PSIS 1/4 NPT 5V datasheet.pdf
BEAD FERRITE 300 OHM 300MA 3216 datasheet.pdf
RELAY REED SPST 500MA 5V datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 100W datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 23POS PIN datasheet.pdf
Connector Socket 26 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
CONN FPC BOTTOM 5POS 0.50MM R/A datasheet.pdf