Bel Fuse Inc. C48-00R22-12P6-402
C48-00R22-12P6-402 picture photo
Mfg. Part Number
C48-00R22-12P6-402
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 12C 12#12 P TH RECP WC
Datasheet Download
C48-00R22-12P6-402.pdf
Availability of C48-00R22-12P6-402
QUANTITY
C48-00R22-12P6-402 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-00R22-12P6-402
Internal Part NumberEIS-C48-00R22-12P6-402
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-00R22-12P6-402
Related LinksC48-00R22, C48-00R22-12P6-402 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-00R22-12P6-402 Details Description
Related parts for C48-00R22-12P6-402
POT 10K OHM 1/2W PLASTIC LINEAR datasheet.pdf
HEATSHRINK FABRIC 2.36" X 25' datasheet.pdf
RES SMD 2.94KOHM 0.5% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CAP CER 1000PF 100V X7R 0805 datasheet.pdf
RES SMD 1K OHM 5% 1W 2615 datasheet.pdf
CONN RCPT 2POS 22AWG .100 RED datasheet.pdf
CONN PLUG 55POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
CAP TANT 22UF 20% 15V AXIAL datasheet.pdf
CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
PAC-QTUM-SD25-V4 CBL ASSY datasheet.pdf
CONN RCPT 24POS JAM NUT PIN datasheet.pdf