Bel Fuse Inc. C48-00R22-12P7-402
C48-00R22-12P7-402 picture photo
Mfg. Part Number
C48-00R22-12P7-402
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 12C 12#12 P TH RECP WC
Datasheet Download
C48-00R22-12P7-402.pdf
Availability of C48-00R22-12P7-402
QUANTITY
C48-00R22-12P7-402 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-00R22-12P7-402
Internal Part NumberEIS-C48-00R22-12P7-402
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-00R22-12P7-402
Related LinksC48-00R22, C48-00R22-12P7-402 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-00R22-12P7-402 Details Description
Related parts for C48-00R22-12P7-402
IC OPAMP GP 1.2MHZ 14DMP datasheet.pdf
IC REG LDO 2.85V 0.15A SOT23-5 datasheet.pdf
CONN STRAIN RLF 40POS FOR GX4E datasheet.pdf
CONN SOCKET 50POS FLAT CABLE IDC datasheet.pdf
MQS CONTACT NEW FFC datasheet.pdf
CONN HDR 1.25MM TIN 7POS SMD datasheet.pdf
FUSE M/V E-RATED 80E 8.25KV datasheet.pdf
DSUB 3W3 F SOD G CAD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 20W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 50W datasheet.pdf