Bel Fuse Inc. C48-00R22-12P9-102
C48-00R22-12P9-102 picture photo
Mfg. Part Number
C48-00R22-12P9-102
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 12C 12#12 PIN RECP
Datasheet Download
C48-00R22-12P9-102.pdf
Availability of C48-00R22-12P9-102
QUANTITY
C48-00R22-12P9-102 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-00R22-12P9-102
Internal Part NumberEIS-C48-00R22-12P9-102
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-00R22-12P9-102
Related LinksC48-00R22, C48-00R22-12P9-102 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-00R22-12P9-102 Details Description
Related parts for C48-00R22-12P9-102
RES 4.3K OHM 2W 5% AXIAL datasheet.pdf
CONN RECEPT 2POS MTA-156 18AWG datasheet.pdf
IC GATE NAND 3CH 3-INP 14-SOIC datasheet.pdf
DIODE ZENER 8.2V 250MW SOT23 datasheet.pdf
TXRX OPT SM 155MBS SONET OC3/SDH datasheet.pdf
RES 1.33K OHM 3/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 5.49K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 82 OHM 1/4W 5% AXIAL datasheet.pdf
LABEL LPAX INCHES PER HOUR datasheet.pdf
MOSFET N-CH 200V 109A SP1 datasheet.pdf
CRYSTAL 26.000 MHZ 12PF SMT datasheet.pdf